fbpx

מנהלי מערכות CompTIA Linux+ LPI-1
  5FC4B8D9-E1F4-4542-8C21-9449212E9893 Created with sketchtool. חייג עכשיו Fill 1 Created with Sketch. השאר פרטים
  הורד סילבוס

  אודות התכנית ללימודי מנהלי מערכות CompTIA Linux+ LPI-1:

  מופעלת על ידי ארגון CompTIA Linux+ LPI-1 ומאשרת את הכישורים + הסמכת והידע של המוסמך בתחום יסודות לינוקס. לינוקס הינה מערכת ההפעלה בעולם, אשר קיימת כמעט בכל הארגונים IT – המרכזית ברבות מתשתיות ה , ובמיוחד לאלו IT – היא הסמכה חיונית לאנשים העובדים ב Linux+בעולם. המתכננים המשך פיתוח קריירה בתחומי האינטרנט ,התוכנה ואבטחת מידע. גדל והפך לפלטפורמת אספקת תוכנה מובילה בתעשייה ומגזר השירותים, Linux ומשמשת לכל סוג של מערכות: ממחשבי על, שרתי אינטרנט, מערכות וירטואליות, טלפון אנדרואיד ועוד. אנשי מקצוע לינוקס הם המבוקשים בעולם. ,תאפשר לך לרכוש LPI אשר פותחה בשיתוף ארגון CompTIA Linux + הסמכת את המיומנויות והידע הדרושים לך כדי להגדיר, לנהל ולפתור בעיות במערכות לינוקס.

  מאפייני הקורס

  מועדי לימודים:
  קורס ארגוני
  עלות למשתתף:
  8,000 ש"ח כולל מע"מ
  תקופת הלימודים:
  3 חודשים
  שעות אקדמיות:
  100 שעות אקדמיות
  מתכונת ואופי הלימודים:
  הלימודים בקמפוס המכללה ברמת גן, מתקיימים פעמיים בשבוע בערב, 17:30 עד 21:30 (5 שעות אקדמיות למפגש).
  הסמכות:
  Linux+ LPIC-1
  מטרות התוכנית:
  מסלול נועד לאפשר עמידה מוצלחת במבחן +Linux ובמבחן LPIC-1 (מבחן זהה מזכה בשתי התעודות)
  קהל יעד:
  בעלי ידע מעשי בתחום התשתיות (מערכות הפעלה ותקשורת) או תכנות או בדיקות תוכנה וכן בוגרי תואר ראשון או שני במדעי המחשב, הנדסת תוכנה\חומרה. המסלול קשה במיוחד למתחילים.
  תנאי קבלה:
  קריאה באנגלית, שימוש בסיסי במחשב, בוגר 12 שנות לימוד (או באישור ועדת חריגים), ראיון אישי עם אבי ויסמן.
  תרגול ביתי:
  200 שעות.

  אודות שיא סקיוריטי

  מכללת See Security הנה מכללה התמחותית למקצועות ניהול רשתות והגנת סייבר, אחת מ- 7 מכללות מסוגה בעולם ועוסקת בלעדית בתחום זה בכל זמנה, תוך שימוש במתודולוגית הדרכה שנבנתה עבור גורמים ממלכתיים. מנהל המכללה, מר אבי ויסמן, הנו ממובילי ענף הגנת סייבר בישראל, פרשן ויועץ מבוקש בערוצי השידור בישראל, יו”ר הפורום הלאומי לאבטחת מידע IFIS, וכן מנכ”ל משותף בפירמה לייעוץ הגנת סייבר See Consulting ובחברה להשמת כח אדם מקצועי בענף הסייבר – SeeHR.

  המכללה נודעה בענף בזכות משמעת הלימודים שלה, הרמה הגבוהה של מרציה, וההתעקשות הפדגוגית והסיוע האישי הניתן לתלמידיה ולבוגריה. מנכ”ל המכללה הגדיר במהלך השנים 2006 עד 2011 את המבנה והתכנים למקצועות אבטחת המידע בישראל, כפי שהם מיושמים החל משנת 2017 באמצעות מטה הסייבר הלאומי והרשות הלאומית להגנת סייבר.

  מטרת התוכנית

  מסלול נועד לאפשר עמידה מוצלחת במבחן +Linux ובמבחן LPIC-1 (מבחן זהה מזכה בשתי התעודות)בסיום הקורס, תוכל לנהל מערכת לינוקס. תזהה מושגים בסיסיים לינוקס תוכל לבצע משימות בסיסיות של לינוקס, לנהל חשבונות משתמש וחשבונות קבוצה, תרכוש מיומנויות לניהול מחיצות ומערכת הקבצים של לינוקס, לניהול קבצים שונים בלינוקס, לעבוד עם הרשאות לינוקס וליזום בעלות, לנהל קבצי הדפסה, לנהל חבילות, שירותי ליבה, לעבוד עם shell Bash ותסריטי shell, לנהל עבודות ותהליכים, שירותי מערכת, לקבוע תצורה של שירותי רשת, תצורה של שירותי אינטרנט בסיסיים, ליישם אמצעי להבטחת מערכת לינוקס, לנהל חומרה הקשורה למערכות לינוקס, לפתור בעיות במערכת לינוקס, להתקין את מערכת ההפעלה לינוקס ולהגדיר את ה- GUI.

  יתרונות ההסמכה

  • הסמכת Linux + שומרת עליך רלוונטי. בין 2010 ל- 2012, 75% מהחברות השתמשו בלינוקס כדי לפתח יישומים ושירותים חדשים. 74% מהמפעלים מתכוונים לשמור או להגדיל את השימוש שלהם בלינוקס למחשוב ענן בעתיד.
  • Linux זוכה להכרה רחבה. הסמכת Linux + משולבת בהסמכת LPI + ומוכרת על ידי ארגונים גדולים כמו הצי האמריקאי, Dell, HP, BAE Systems, נורתרופ גרומן ומשרד הגנה האמריקאי.
  • הסמכת Linux + הוא קרש הקפיצה שלך למטרות גבוהות יותר. אנשי IT בעלי הסמכת CompTIA Linux + יכולים לקבל גם הסמכת LPIC-1 מ- LPI ומ- SUSE. זוהי תחילתה של דרך שתוביל אותך לאימון Linux מתקדם כגון ” Red Hat Certified Engineer” או להסמכת ” Certified SysOps Administrator” של Amazon Web Service (AWS).

  הכרה

  מכללת See Security נודעה כמכללה ברמה גבוהה מאוד, המנוהלת בעיקשות פדגוגית, תוך יצירת אוירת לימודים חברית ומשותפת. אנשי המקצוע, מנהלי מערכות מידע בישראל מכירים היטב את המכללה ואת דרישותיה מהתלמידים, וששים לקלוט אל שורותיהם בוגרים אשר סוננו, הוכשרו ונבחנו באמצעות מכללה זו.

  הסמכת +CompTIA Linux מופעלת על ידי ארגון LPI ומאשרת את הכישורים והידע של המוסמך בתחום יסודות לינוקס. לינוקס הינה מערכת ההפעלה המרכזית ברבות מתשתיות ה- IT בעולם, אשר קיימת כמעט בכל הארגונים בעולם. Linux+ היא הסמכה חיונית לאנשים העובדים ב- IT, ובמיוחד לאלו המתכננים המשך פיתוח קריירה בתחומי האינטרנט, התוכנה ואבטחת מידע.

  Linux גדל והפך לפלטפורמת אספקת תוכנה מובילה בתעשייה ומגזר השירותים, ומשמשת לכל סוג של מערכות: ממחשבי על, שרתי אינטרנט, מערכות וירטואליות, טלפון אנדרואיד ועוד. אנשי מקצוע לינוקס הם המבוקשים בעולם.

  הסמכת CompTIA Linux+אשר פותחה בשיתוף ארגון LPI, תאפשר לך לרכוש את המיומנויות והידע הדרושים לך כדי להגדיר, לנהל ולפתור בעיות במערכות לינוקס.

  מטלות תכנית הלימודים

  • קיימת חובת נוכחות ב-80% מהמפגשים.
  • כל מודול נלמד מחייב עמידה במבחן פנימי ו/או בעבודות בציון 70 לפחות.
  • בנושאים הטכניים: תרגול (Hands-on) בכיתה (מעבדת מחשבים).

  מתכונת הלימודים

  משך התכנית כ- 100 שעות.

  תעודות

  התוכנית נבנתה לצרכי ידע מעשי, ומשמשת כהכנה למבחני LPIC-1 ומבחני CompTIA Linux+.

  לעומדים בדרישות, תוענק תעודה מטעם See-Security: “מנהל מערכות Linux level-1“.

  מי שאינם עומדים בדרישות יהיו זכאים לתעודת השתתפות, ולהשלמת מחויבויותיהם (השתתפות חוזרת / עבודות ומשימות) ללא תשלום.

  אודות ארגון (CompTIA (Computing Technology Industry Association

  CompTIA הינו ארגון ללימודי טכנולוגיית המידע (IT) ללא כוונת רווח (מלכ”ר). הארגון נועד לקדם את האינטרסים הגלובליים של אנשי IT וארגוני IT ולהנגיש עבורם אמצעי למידה והכשרה איכותיים, בלתי תלויים ביצרן מסוים.

  ההסמכות של הארגון הן הנפוצות ביותר בעולם כולו, ומכירים בהם כל הממשלות בעולם המערבי, וכמעט כל הממשלות ביבשות אפריקה, דרום אמריקה, אסיה ומזרח אירופה. הסמכות הארגון משולבות בדרישות הסף של רבות ממשלות אלו. בסך הכל, מדובר בכ- 2.2 מיליון מוסמכים.

  בין השאר, הארגון משקיע במחקרים שונים, לתועלת הציבור, ומפרסמם ללא תשלום. הארגון מעודד יצירת סטנדרטיזציה ומיקוד באינטרס המקצועי הציבורי (Vendor Neutral), במקום באינטרס המסחרי.

  אודות ארגון LPI – Linux Professional Institute

  LPI התאגד באופן רשמי כארגון ללא כוונת רווח ב- 1999. LPI מפגיש קהילה פעילה ומחויבת של חברות, אנשי IT, ארגוני הדרכה ומתנדבים כדי לבנות את תוכניות הלימוד המעולות ביותר. LPI מוכר ברחבי העולם כארגון המוביל תומך ומסייע בשימוש המקצועי של לינוקס, קוד פתוח, ותוכנה חופשית. אישורי תקן התעשייה של LPI מועברים באלפי מקומות בעולם של, במספר שפות ובתמיכתם של מעסיקים, ספקים, ומאמנים.

  הסמכות רלוונטיות

  relevant certifications

  Linux+

  Linux+

  מפת התפתחות קריירה