fbpx aaa
http://לימודי%20פורנזיקה%20-%20קורס%20Cyber%20Forensics%20Level%202

CCNA למומחי תקשורת  הורד סילבוס

  אודות לימודי הסמכת CCNA

  תכנית CCNA Cisco Certified Network Associate Routing and Switching ייחודית זו כוללת הכנה להסמכת CCNA, אך כוללת גם את לימודי הרקע הנדרש בתקשורת מחשבים (כמכינת חובה – רק לחסרי רקע בתקשורת).

  CCNA היא ההסמכה הראשונה והבסיסית של Cisco, והיא מקנה תעודה בינלאומית של חברת Cisco המאשרת את רמתו המקצועית של מומחה תקשורת. סיסקו היא החברה הגדולה בתחום תקשורת המחשבים, והידע שהיא מעבירה הינו חיוני לכל מי שעוסק בתחום ניהול רשתות תקשורת.

  התכנית מקנה את כל הידע הבסיסי בהתקנה, הגדרה, תפעול, ותיקון רשתות משולבות מתגים ונתבים, וכן מקנה את כל הידע הדרוש בפרוטוקולי IP.

  החלטתך בנושא תחום הלימודים בו תתמחה היא קריטית להמשך דרכך ולהזדמנויות שתקרינה על דרכך, ולפיכך – החלטתך צריכה להיות מבוססת על הבנת כל התחומים המקצועיים האפשריים, ועל הבנת דרכי ההמשך לפיתוח קריירה מקצועית המאפיינים כל תחום בנפרד. לכישוריך ולנטיותיך משמעות רבה בבחירת התחום הנכון. עשה/י שימוש מושכל בשירותי היועץ לגבי כל קורסי המחשבים.

  תוכנית הלימודים CCNA הינה חלק מקורס ניהול רשתות ומבואות להגנת סייבר

  אודות שיא סקיוריטי

  מכללת See Security הנה מכללה התמחותית למקצועות ניהול רשתות והגנת סייבר, אחת מ- 7 מכללות מסוגה בעולם ועוסקת בלעדית בתחום זה בכל זמנה, תוך שימוש במתודולוגית הדרכה שנבנתה עבור גורמים ממלכתיים. מנהל המכללה, מר אבי ויסמן, הנו ממובילי ענף הגנת סייבר בישראל, פרשן ויועץ מבוקש בערוצי השידור בישראל, יו”ר הפורום הלאומי לאבטחת מידע IFIS, וכן מנכ”ל משותף בפירמה לייעוץ הגנת סייבר See Consulting ובחברה להשמת כח אדם מקצועי בענף הסייבר – SeeHR.

  המכללה נודעה בענף בזכות משמעת הלימודים שלה, הרמה הגבוהה של מרציה, וההתעקשות הפדגוגית והסיוע האישי הניתן לתלמידיה ולבוגריה. מנכ”ל המכללה הגדיר במהלך השנים 2006 עד 2011 את המבנה והתכנים למקצועות אבטחת המידע בישראל, כפי שהם מיושמים החל משנת 2017 באמצעות מטה הסייבר הלאומי והרשות הלאומית להגנת סייבר.

  הסמכת CCNA – מטרת תוכנית הלימודים

  הכנה להסמכת CCNA, אך כוללת גם את לימודי הרקע הנדרש בתקשורת מחשבים (כמכינת חובה – רק לחסרי רקע בתקשורת).

  הכרה

  מכללת See Security נודעת כמכללה ברמה גבוהה מאוד, המנוהלת בעיקשות פדגוגית, תוך יצירת אוירת לימודים חברית ומשותפת. אנשי המקצוע, מנהלי מערכות מידע בישראל מכירים היטב את המכללה ואת דרישותיה מהתלמידים, וששים לקלוט אל שורותיהם בוגרים אשר סוננו, הוכשרו ונבחנו באמצעות מכללה זו.

  חטיבות הלימוד

  Interconnecting Cisco Networking Devices, Part 1 (ICND1) 2.0

  ICND1 v2.0 includes major updates and aligns to an updated blueprint. Several topics have been moved from ICND2 into ICND1, while some topics, such as RIP and wireless, have been removed from this course. Course content has been adapted to Cisco IOS Software Release 15 and technically updated. All configuration commands are introduced through examples and supported with lab exercises. All labs are developed with new pod topology and newer networking gear.

  Course Objectives:

  o Describe network fundamentals and build simple LANs
  o Establish Internet connectivity
  o Manage network device security
  o Expand small to medium sized networks with WAN connectivity
  o Describe IPv6 basics

  Interconnecting Cisco Networking Devices Part 2

  The 200-101 Interconnecting Cisco Networking Devices Part 2 (ICND2) is the exam associated with the CCNA Routing and Switching certification. Candidates can prepare for this exam by taking the Interconnecting Cisco Networking Devices Part 2 (ICND2) version 2 course. The exam tests a candidate’s knowledge and skills required to successfully install, operate, and troubleshoot a small to medium-size enterprise branch network. The exam includes topics on LAN switching technologies, IP routing technologies, IP services (FHRP, syslog, SNMP v2 and v3), troubleshooting, and WAN technologies.

  המלצות בוגרים

  GRADUETES

  הגעתי לשיחת טלפון הראשונה, עם שריון. שלא ירמו אותי. עכשיו אחרי הקורס, אני רוצה להגיד תודה על הכל. כן גם למקצוע אבל לי אישית יותר חשוב, שהחזירו לי אמון שיכול להיות כזה דבר שמה שקורה זה אפילו הרבה יותר מהבטחות …בעצם אני לא זוכר שהבטיחו לי משהו.

  שאלו אותי אם אני מוכנה להגיד משהו על המכללה. אז הנה אני אומרת: מהרגע שצלצלתי אליהם, דרך הראיון האישי, דרך ההרגשה – שהם פאנטים לאמת המקצועית בייעוץ שלהם, דרך קורס שלם וארוך עם מרצים שהם אנשים ואנשים שהם מרצים, דרך החיוכים לאורך כל התקופה. זה פשוט כיף של מקום. כזה,שאתה מחכה לשיעור הבא. וכשמתעוררת בעייה, לראות איך מחבקים אותך ועוזרים לך להתגבר. בתור ישראלית? לא חשבתי שיהיה כך. תודה.

  הסמכות רלוונטיות

  RELEVANT CERTIFICATIONS

  הסמכת CCNA

  CCNA / ניהול רשתות

  מפת התפתחות קריירה