הסמכת CISSP למומחי הגנת סייבר בכירים


הורד סילבוס

אודות הסמכת CISSP

ארגון 2(ISC) בישראל באמצעות מכללת See Security, מתכבדים להציעך את קורס CISSP Review Seminar – היחיד בארץ המכין להסמכת CISSP עם החומרים המקוריים של 2(ISC) .

את/ה חולם זה שנים לכבוש גם את הפסגה הזו, ואינך עושה זאת. תואר CISSP בא לידי ביטוי בשכרך, בהטבה למשפחתך, בהכרה בך. מה צריך כדי להצטרף אל המוסמכים בישראל?

 1. להחליט. לא לדחות שוב ושוב את החלטתך, כי לעיכוב גם משמעות פיננסית.
 2. לשבת. לחזור אל ספסל הלימודים בעזרתנו, עם כל הלב.

יותר ויותר מעסיקים דורשים הסמכה זו כדרישת סף בישראל (בדוק באתרי חיפוש עובדים). להיות CISSP בישראל. לעמוד בדרישות הסף של התעשייה למשרות האיכותיות והמכובדות.

קורס ההכנה הוא המעמיק והעדכני ביותר, למושגי אבטחת מידע ולמתודולוגיות עבודה מומלצות בתעשייה. קורסים אלו מתקיימים בכל רחבי העולם במתכונת אחידה המאפשרת למרצים לבחון את יכולותיהם וידיעותיהם של התלמידים מתוך השוואה, ולהשלים את חסכי הידע הקיימים לפני המבחן.

קורסי 2(ISC) הרשמיים זמינים בכל רחבי העולם בעזרת נציגי הארגון, ובהם מכללת See Security Authorized Education Affiliates).

חומרי הלימוד מתוכננים ומעודכנים לקראת כל מועד של קורס מחדש על-מנת לשקף היטב את השינויים החלים בענף, ומכאן – במבחנים עצמם.

מאפייני הקורס

מועדי לימודים:
18 לינואר 2020
עלות:
8000 ש"ח
תקופת הלימודים:
חודש וחצי
שעות אקדמיות:
40 שעות אקדמיות
מתכונת ואופי הלימודים:
הלימודים בקמפוס המכללה ברמת גן
הסמכות:
CISSP
מטרות התוכנית:
לצלוח את מבחן CISSP, ההוכחה הגבוהה בעולם ליכולות במקצוע ארכיטקט הגנת סייבר ומומחה GRC (מתודולוגיות)
קהל יעד:
אנשי מקצוע מנוסים בהגנת סייבר
תרגול ביתי:
קריאה אינטנסיבית של הספרות הרישמית הנמסרת לתלמיד כהכנה למבחן ההסמכה

יתרונות התכנית

 • מרצים רשמיים של ארגון 2(ISC).
 • חומרים רשמיים עשירים ועדכניים של ארגון 2(ISC).
 • יעוץ אישי של אבי ויסמן.
 • מנטורינג אמיתי לתפקיד חדש / תכנית התפתחות.
 • למעלה מ-70% מהמוסמכים בישראל -בוגרי התוכנית.
 • סיוע בתהליכי Endorsement.
 • קישור ל-Chapter הישראלי הרישמי.
 • זכות חזרה על הקורס.
 • ללא הסתבכות עם הארגון וחוקיו!

אודות שיא סקיוריטי

מכללת See Security הנה מכללה התמחותית למקצועות ניהול רשתות ואבטחת מידע, אחת מ- 7 מכללות מסוגה בעולם ועוסקת בלעדית בתחום זה בכל זמנה, תוך שימוש במתודולוגית הדרכה שנבנתה עבור גורמים ממלכתיים. מנהל המכללה, מר אבי ויסמן, הנו ממובילי ענף הגנת סייבר בישראל, פרשן ויועץ מבוקש בערוצי השידור בישראל, יו”ר הפורום הלאומי לאבטחת מידע IFIS, וכן מנכ”ל משותף בפירמה לייעוץ הגנת סייבר See Consulting ובחברה להשמת כח אדם מקצועי בענף הסייבר – SeeHR. תכנית לימודים זו הנה משולבת, להכשרה ולהסמכה של מנהלי רשתות, לצד תוספות המיועדות להכנה למקצועות הסייבר, על-מנת ליצור דור של בוגרים בעלי יתרון בשוק העבודה.

המכללה נודעה בענף בזכות משמעת הלימודים שלה, הרמה הגבוהה של מרציה, וההתעקשות הפדגוגית והסיוע האישי הניתן לתלמידיה ולבוגריה. מנכ”ל המכללה הגדיר במהלך השנים 2006 עד 2011 את המבנה והתכנים למקצועות אבטחת המידע בישראל, כפי שהם מיושמים החל משנת 2017 באמצעות מטה הסייבר הלאומי והרשות הלאומית להגנת סייבר.

מטרות התכנית

 • מעבר על החומר : דגשים על הנושאים החשובים והתמקדות בקונספטים מורכבים, תוך איתור נקודות התורפה האישיות של כל מועמד.
 • הכנה למבחן (סוגי שאלות, אופי השאלות, שיטות עבודה, טיפים להצלחה …)

הערות

 • פתיחת כל תכנית מותנית במספר הנרשמים.
 • דמי ההרשמה אינם מוחזרים, אלא במקרה של אי פתיחת התכנית על ידי המכללה.
 • דמי ההרשמה ומבחנים חיצוניים כלשהם אינם כלולים בשכר הלימוד.
 • המכללה מביאה לידיעת הנרשמים והתלמידים כי ייתכנו שינויים במערך התכנית, במועדי הלימודים והבחינות או בכל נושא אחר. הודעה על כל שינוי תימסר למשתתפים.

הבהרה

המכללה הינה היחידה שרשאית לשווק את הקורס המקורי על חומריו. חומרי הלימוד הרלבנטיים למבחן לא מועברים על-ידנו לאף גורם אחר. המרצה הינו מרצה מוסמך בינלאומי של (ISC)2. הטיפים רלבנטיים למבחן הקרוב. (ISC)2 והמכללה נאבקים בהטעיות המבוצעות בקשר עם הארגון, ולא תהססנה לפעול בדרכים משפטיות כנגד מפרים-מטעים, וכנגד גופים שנמנעו מבדיקה מקיפה של זכויות יוצרים!

מתכונת הלימודים

40 שעות, משעה 17:30 עד 21:00, פעמיים בשבוע בקמפוס מכללת See Security ברמת-גן.

אודות 2(ISC)

ב- 1989 נוסד ארגון אמריקאי ללא כוונות רווח,The International Information Systems Security Certification Consortium, Inc. (ISC)2, לשם קידום הדרכה והסמכה של מקצועני אבטחת המידע בעולם. תעודת ההסמכה מעידה על הידע בתחומי אבטחת המידע, טכנולוגיים וארגוניים. תעודת CISSP ניתנת לאחר הוכחת שליטה רחבה בעולם אבטחת המידע.

אחת הנקודות המרכזיות המבדילות את הסמכת ה- CISSP מיתר ההסמכות בעולם אבטחת המידע, הינה הידע הרחב שיש להציג בכדי לעבור את מבחן ההסמכה. תעודת CISSP יצרה יתרון משמעותי בעולם מקצועני אבטחת המידע ומוערכת כיום מאוד על ידי ארגונים בארה”ב ובאירופה. בהצגת הסמכה זו, מוכיחים אנשי אבטחת מידע את השליטה הגבוהה ביותר בעולם אבטחת המידע.

הסמכות רלוונטיות

RELEVANT CERTIFICATIONS

הסמכת CISSP

הסמכת CISSP

מפת התפתחות קריירה