fbpx
http://קורס%20c

קורס C למתחילים  הורד סילבוס

  קורס C# למתחילים

  שפת תכנות C היא שפה פרוצדורלית, הנחשבת לאחת משפות התכנות החשובות בכלל, ובעולם הסייבר בפרט. שפה זו, אשר פותחה בתחילת שנות ה-70 של המאה ה-20 היא אחת השפות המהירות והיעילות ביותר, ועל כן השימוש בה נפוץ עד ימינו אנו. שפה זו אף השפיעה רבות על פיתוח שפות תכנות אחרות.

  מכללת See Security למקצועות הסייבר משיקה את קורס C# למתחילים להכשרת אנשי טכנולוגיות לפיתוח בשפת C.

  מאפייני הקורס

  מועדי לימודים:
  טרם נקבע
  עלות קורס שפת C#:
  9,400 כולל מע"מ וכולל דמי הרשמה
  תקופת הלימודים:
  16 מפגשים למשך 8 שבועות
  שעות אקדמיות:
  80 שעות אקדמיות
  מתכונת ואופי הלימודים:
  הלימודים בקמפוס המכללה ברמת גן, מתקיימים פעמיים בשבוע בערב, 17:30 עד 21:30 (5 שעות אקדמיות למפגש).
  הסמכות:
  C

   

  מטרות התוכנית:
  לאפשר למנהלי רשתות לחצות את "קו הפחד" – התכנות, אשר כה חיוני להתפתחותו של מנהל הרשתות המודרני. שפה זו מהווה דרישת-סף גם ללימודי האקינג.
  קהל יעד:
  המעוניינים להתקדם ללימודי האקינג.
  תנאי קבלה לקורס שפת C#:
  נסיון קודם בפיתוח בשפת תכנות מודרנית כלשהי, או סיום תכנית Introduction to Code Development.
  לימודי המשך:
  קיימת אפשרות להמשיך לרמה "2-Level C "לצורך הרחבת היכולות בסביבת Oriented Object מעמיקה יותר, עבודה משמעותית עם טבלאות, הכרה עמוקה עם בסיסי נתונים ידועים, והעמקה לכיוון ++C.
  תרגול ביתי:
  כ- 150 שעות.

  אודות שיא סקיוריטי

  מכללת See Security הנה מכללה התמחותית למקצועות ניהול רשתות ואבטחת מידע, אחת מ- 7 מכללות מסוגה בעולם ועוסקת בלעדית בתחום זה בכל זמנה, תוך שימוש במתודולוגית הדרכה שנבנתה עבור גורמים ממלכתיים. מנהל המכללה, מר אבי ויסמן, הנו ממובילי ענף הגנת סייבר בישראל, פרשן ויועץ מבוקש בערוצי השידור בישראל, יו”ר הפורום הלאומי לאבטחת מידע IFIS, וכן מנכ”ל משותף בפירמה לייעוץ הגנת סייבר See Consulting ובחברה להשמת כח אדם מקצועי בענף הסייבר – SeeHR.

  המכללה נודעה בענף בזכות משמעת הלימודים שלה, הרמה הגבוהה של מרציה, וההתעקשות הפדגוגית והסיוע האישי הניתן לתלמידיה ולבוגריה. מנכ”ל המכללה הגדיר במהלך השנים 2006 עד 2011 את המבנה והתכנים למקצועות אבטחת המידע בישראל, כפי שהם מיושמים החל משנת 2017 באמצעות מטה הסייבר הלאומי והרשות הלאומית להגנת סייבר.

  מטרת התכנית

  קורס C# מיועד להכין את הסטודנט לעבודה עם שפת C, כצעד חיוני להשתלטות על שיטות הפיתוח בשפה חיונית זו.

  שפה זו מהווה דרישת-סף גם ללימודי האקינג.

  התלמידים יהיו מסוגלים לבצע תכנות C ולפתח תכניות תוך הבנה עמוקה, כולל גישה לרגיסטרים, מרחב הזיכרון, עבודה עם פוינטרים, מבנה נתונים של רשימה ושל תור, מבנה מחסנית, מערכים ועוד.

  דוגמאות ליכולות פיתוח: סניפר למחשבים מרוחקים, תכנה לבדיקת באגים, דמקה, ארבע בשורה אחת, ניהול עסק, מערכת קליטת עובדים או קליטת לקוחות וספקים וכן הלאה.

  קיימת אפשרות להמשיך לרמה “C Level-2” לצורך הרחבת היכולות בסביבת Object Oriented מעמיקה יותר, עבודה משמעותית עם טבלאות, הכרה עמוקה עם בסיסי נתונים ידועים, והעמקה לכיוון C++.

  נושאי לימוד

  לימודי שפת C כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: מבנה תכנית בשפת C; כתיבת תכנית פשוטה; מבוא ללוגיקה; תרשימי זרימה; סוגי נתונים; מבני נתונים דינאמיים; קלט – פלט בסיסי; תכנות לולאות; תנאים ביטויים לוגיים מורכבים; קבלת החלטות; עבודה עם תכניות בהיקף רחב; תפקודי תכנית; אינדקסים; קבצים; ניפוי שגיאות; מערכים; מחרוזות; פונקציות; Bitwise ; מצביעים; רקורסיה; רשומות; העברת פרמטרים ועוד.

  מטלות תכנית הלימודים

  • כל מודול נלמד מחייב עמידה במבחן פנימי בציון 70 לפחות. (קיימים מועדים נוספים לנכשלים / נעדרים).
  • קיימות עבודות בית המקנות ציון.

  מתכונת הלימודים

  משך התוכנית של קורס C# כ- 80 שעות במתכונת של 20 מפגשי ערב. הלימודים מתקיימים בקמפוס See Security ברמת-גן (צמוד לתחנת רכבת מרכז). המסלול נפתח פעמיים בשנה.

  המרצים בתכנית

  מנהל התכנית והמרצה הראשי בתוכנית הינו מר יקי בן-ניסן, אשר אמון למעלה מעשור על הכשרת מאות בוגרים איכותיים במשק.

  לצידו של יקי, מלמדים בתכנית מומחי מבוגרים בעלי ניסיון מעשי רב, ובעל כישורי הוראה משובחים: שי שורצולד – מנהל המיחשוב של ערוץ 2′ (חברת החדשות של קשת ורשת), ורפי ביטון – יועץ בכיר להגנת סייבר בחברת קומסק, ובעל הסמכת CISSP – הגבוהה ביותר בעולם הסייבר הבינלאומי.

  יעקב (יקי) בן ניסן

  יליד 1973, מורה, מחנך ברשת נעמ”ת ובמכללת נעמת, רכז תקשוב ודיקן סטודנטים במגמת תקשוב של מכללת נעמת. משמש מאז 2005 במכללת שיא סקיוריטי , כמנהל תחום לימודי סיסטם Windows & Linux, תקשורת, Check Point ולימודי Python.

  מנהל פדגוגי ומוביל חינוכי של תכנית הלימודים “מנהלי רשתות ומיישמי סייבר”, ואחראי לאלפי תלמידים בוגרים המשובצים במשק בתפקידי IT. מאנשי המופת לחינוך “נוער טכנולוגי” בישראל.

  רפי ביטון

  מר רפי ביטון – דירקטור המנהל את פעילות הייעוץ ב-KPMG ישראל, ובעל הסמכת CISSP - הגבוהה ביותר בעולם הסייבר הבינלאומי.
  רפי בעל יותר מ-10 שנות ניסיון בתחומי אבטחת המידע, ה- IT והאינטגרציה, לרבות ליווי ארגונים בנושאי סייבר ואבטחת מידע, ניהול סיכונים, ביצוע סקרי אבטחת מידע, תכנון ארכיטקטורות רשת מאובטחות וייעוץ להטמעה נכונה של מוצרי אבטחת מידע. רפי בעל הסמכות רבות בתחום אבטחת המידע (CISSP, CISM, ISO Lead Auditor, Security+, CCSK) ובתחומי ה- IT והתקשורת (MCSE, CCNA LPIC-1, CCSP, NCDA, VCP ועוד) ומשמש כמרצה במכללה במגוון קורסים כגון CISO, HDE, CSP ו- CSPP.

  תעודות

  לעומדים בדרישות התכנית תוענק תעודת See Security:
  “בוגר קורס שפת פיתוח C“

  המלצות בוגרים

  GRADUATES

  קורס מאוד טוב שמאוד עזר, אני ממש שמח שבחרתי את מכללה זו. הסברים מעולים והרבה נושאים רק ב 3 חודשים. בהתחלה חשבתי שזה יהיה קצת מבוצגן בגלל כמות החומר בזמן כל-כך קצר אבל בסוף הכל היה פרפקט ולמדתי מלא מלא דברים. האווירה בכיתה היתה נפלאה, היה מאוד כיף לבוא לכאן. ג'קי הוא מורה והאקר פצצה, אני מאוד גאה שלמדתי אצלו, וכולם במכללה אנשים טובים שמוכנים להקשיב ולעזור. תודה להכל.

  אייל שוקרין

  יקי הוא חד משמעית המרצה הכי טוב שלימד אותי אי פעם וגם באופן כללי שיצא לי להיתקל. הצורה שבה יקי מעביר את החומר לא פחות ממדהימהה, בצורה שמשאירה אותך עירני וסקרן לאורך כל הדרך וזה לא מובן מאליו. מעבר לכך, החומר עובר בצורה שמאוד קל להבין אותה וגם אם מדובר על חומרים קשים להבנה. בנוסף החומר שניתן לנו לשיעורי בית / וסיכומים הוא ממש ממצה, מסודר ונוח מאוד להיעזר בו על מנת להבין את החומר. כך יירבו אנשים כמו יקי – היתה לי הזכות להיות תלמיד שלו.

  מפת התפתחות קריירה