fbpx

הסמכות בינלאומיות
  5FC4B8D9-E1F4-4542-8C21-9449212E9893 Created with sketchtool. חייג עכשיו Fill 1 Created with Sketch. השאר פרטים

  נציגות של ההסמכות הבינלאומיות בישראל

  אחד הפרמטרים המהותיים לתלמיד, הוא – באיזה הסמכות בינלאומיות אצטייד במכללה ואוכל להציג למעסיק שלי?

  שיא סקיוריטי הינה גורם בעל השפעה ניכרת ברחבי עולם בנושא Cyber Education, ומתוקף מעמדה, היא גם נציגתם הבלעדית של ארגוני הסמכה בינלאומיים הנחשבים ביותר בקרב אנשי המקצוע בעולם ובארץ.

  למכללה ייצוג בלעדי ויכולת הכנה להסמכות הבינלאומיות הבלתי תלויות הנפוצות בעולם:

  1. ISC)2) – קורסי ההכנה למבחני CISSP, SSCP, CCSP, CSSLP, CAP, ועוד.
  2. CompTIA – קורסי ההכנה למבחני +Security, למבחני +CySA, מבחני CASP ועוד.
  3. PECB – קורסי ההכנה למבחני ISO27001 Lead Auditor,
  4. EC-Council – קורסי ההכנה למבחני CEH ועוד.
  5. LPI קורסי ההכנה למבחני LPI-1, LPI-2, LPI-3 ועוד

  אלו, בנוסף ליכולת הכנה להסמכות הבינלאומיות של יצרנים:

  1. Cisco – קורסי ההכנה למבחני CCNA, CCNE
  2. Microsoft – קורסי ההכנה למבחני מיקרוסופט.
  3. Check Point – קורסי ההכנה למבחני CCSA.

  הסמכת מומחה אבטחת יישומים של 2(ISC)

  הסמכת CSSLP מאמתת כשירות אבטחת יישומים לכל אורך מחזור החיים של פיתוח תוכנה (SDLC). אישור זה מכסה כל היבט, החל בפיתוח תכנית אבטחת יישומים בתוך החברה שלך, עבור במניעה של נקודות תורפה ביישומים אשר עלולות לגרום לצמצום או לאובדן הכנסות ומוניטין. נקודות תורפה ביישומים דורגו כאיום מספר אחת בענף אבטחת מידע.

  ההסמכה הגבוהה ביותר בעולם אבטחת מידע

  קורס ISC)2 CISSP-CBK) הרשמי הוא הקורס היחיד המומלץ על-ידי ארגון (ISC(2, המעמיק והעדכני ביותר, למושגי אבטחת מידע ולמתודולוגיות עבודה מומלצות בתעשייה. קורסים אלו מתקיימים בכל רחבי העולם במתכונת אחידה המאפשרת למרצים לבחון את יכולותיהם וידיעותיהם של התלמידים מתוך השוואה, ולהשלים את חסכי הידע הקיימים לפני המבחן.

  הסמכת CSA-CCSK למומחה אבטחת מידע בענן

  קורס Cloud Computing Security Knowledge) CCSK) הוא קורס רשמי של הארגון לאבטחת המידע במחשוב ענן. הארגון – ללא מטרות רווח ששם לעצמו למטרה להגביר לארגונים את האמון בטכנולוגיות ענן ע”י יצירת סטנדרטיזציה ויכולת לבצע הערכה ובקרה על אבטחת המידע בסביבות אלו.

  Certified Ethical Hacker

  הערכת האבטחה של מערכות המחשוב, תוך שימוש בטכניקות חדירה.

  הסמכת Lead Auditor ל-ISO27001

  הסמכת מומחי ISO27001 עבור ISO וארגון התקנים הלאומי האמריקאי ANSI.

  הסמכת CCFP למומחי Cyber Forensics של 2(ISC)

  הסמכת CCFP מאמתת את כשירותו של מומחה חקירות, כמוגדר על-ידי המטה הקיברנטי. האימון מבוצע באמצעות כלים מסחריים ידועים, טכניקות מתקדמות ועבודת Hand on מרובה, המאפשרים סימולציות של אירועי חקירה אמיתיים ברשת, ובאינטרנט.

  הסמכת אבטחת ענן של 2(ISC) ושל CSA

  הסמכת CCSP מעידה על איש מקצוע עם הידע העמוק ביותר בתעשייה, ויכולת הנובעת מהתנסות באבטחת מידע ספציפית למחשוב ענן. הסמכת CCSP יכול לעזור לך להשיג את ההוכחה לרמה הגבוהה ביותר למומחיות אבטחת ענן ומאפשרת לארגון שלך ליהנות מהעצמה של מחשוב ענן, תוך שמירה על מידע רגיש מאובטח.

  הסמכת מומחי ניהול פרוייקטי סייבר

  אודות שיא סקיוריטי

  מכללת See Security הנה מכללה שמתמחה בקורסים להכשרה במקצועות ניהול רשתות והגנת סייבר, אחת מ- 7 מכללות מסוגה בעולם ועוסקת בלעדית בתחום זה בכל זמנה, תוך שימוש במתודולוגית הדרכה שנבנתה עבור גורמים ממלכתיים. מנהל המכללה, מר אבי ויסמן, הנו ממובילי ענף הגנת סייבר בישראל, פרשן ויועץ מבוקש בערוצי השידור בישראל, יו”ר הפורום הלאומי לאבטחת מידע IFIS, וכן מנכ”ל משותף בפירמה לייעוץ הגנת סייבר See Consulting ובחברה להשמת כח אדם מקצועי בענף הסייבר – SeeHR.

  צוות המרצים

  צוות המרצים במכללה הם מומחי אבטחת מידע בתחומים מגוונים, בין אם עובדי החברה ובין אם עצמאים ידועי שם במשק, הן לצורכי בניית מערך ההכשרה והשבחתו והן כמרצים במכללה. אחדים מן המרצים – מומחים טכנולוגיים ידועי-שם, ואחרים – מנהלים יחידות אבטחת מידע בארגוני מפתח.

  נציגויות

  מכללת שיא סקיוריטי הינה המכללה היחידה אשר נבחרה להעביר הסמכות של CompTIA ושל (ISC)2 .

  SEE-HR השמה

  See HR היא כנראה הגוף המקצועני ביותר בתחום השמת כח אדם בענף אבטחת מידע. החברה פועלת בתחום אבטחת המידע למעלה מעשור, לצד המכללה-אחות College See Security המתמחה בהכשרות מקיפות או ממוקדות בתחומי אבטחת מידע, לוחמת מידע ו- Cyber Warfare.

  ייעוץ אקדמי

  שמי אבי ויסמן, ובכוונתי להדריך אותך, כי אכפת לי. לא עוד איש מכירות בתחפושת של יועץ לימודים – אלא ייעוץ אמיתי, כי אני מחוייב לשם הטוב של המכללה, ולכל אחת ואחד מכם. לאחר הפגישה, התלמיד יהיה מצוייד בכלים מקצועיים נכונים לקביעת עתידו, והדרך הנכונה, בין אם במסגרת המכללה ובין בנפרד.

  מחוייבות פדגוגית

  המכללה מחוייבת כלפי קהילת אבטחת המידע בישראל ופועלת לטובת הקהילה. המכללה מפעילה מערכי לימוד על בסיס המתודולוגיה למקצועות ולתחומי ידע באבטחת מידע – מערך הכשרה המבוסס על מיפוי של מגוון תתי התחומים ותתי מקצועות המחשב הנוגעים להגנה ואבטחת מידע.

  המכללה היא אחת מ- מכללות מקצועיות ייעודיות לסייבר ברחבי העולם, בעלת מוניטין פדגוגי מהמוערכים בעולם.